Seznam stránek

11 května 2024

11. květen - Spuštění diskuzního fóra X-Fórum a nového webu AzaNoviny

Událo se v letech 2016 a 2017 ve stejný den, tedy 11. května. Ani nevíme, jak k tomu došlo, jak se to seběhlo. Diskuzní fórum X-Fórum a nový web AzaNoviny, dva portály projektu Xmagazín A-A, byly spuštěny na den přesně, tedy den a měsíc. Je to zvláštní, když rok má 365 dní, že jsme se ve dvou případech trefili do stejného dne. Ale je to tak.

Diskuzní fórum X-Fórum - Součást projektu AzaNoviny Xmagazín A-A

Diskuzní fórum X-Fórum

X-Fórum tedy dnes slaví své 8. výročí vzniku. Ono tedy zase není tak moc co slavit, neboť diskuzní fórum, stejně jako mnohá jiná podobná malá fóra, je prakticky mrtvé. Každopádně na něm zůstává mnoho zajímavého materiálu. Jsou tam některé diskuzní příspěvky z našeho původního webu AzaNoviny, je tam Encyklopedie tvrdé muziky od metalového guru Anathemy, je tam určitá historie celého projektu, a další hodnotné věci, u kterých nehraje čas a datum roli, třeba recepty.


Web AzaNoviny - Součást projektu AzaNoviny Xmagazín A-A

Hlavní web AzaNoviny

Nový web AzaNoviny byl spuštěn 11. května roku 2017, tudíž si dnes připomínáme jeho 7. narozeniny. Původní web jsme spustili záhy po začátku celého projeku, počátky výstavby "starého" webu se datují k 27. červnu 2015.


Připomeňme si

  • Projekt AzaNoviny Xmagazín A-A vznikl 17. června roku 2015.
  • Celý projekt se dá rozdělit do dvou fází: "Staré AzaNoviny" červen 2015 až duben 2017 a "Nové AzaNoviny" květen 2017 až do současnosti.
  • Článek Anděla Azazela z roku 2021 připomínající 11. květen jako vznik dvou portálů najdete na blogu Xglosy ZDE
  • 6. května oslavil 8. výročí tento blog AzaNovin AzaŽurnál Blog AN


AzaNoviny
Xmagazín A-A

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)