Seznam stránek

30 listopadu 2023

Listopadové azanovinování

Končí nám předposlední měsíc roku 2023, tudíž se kvapem blížíme i ke konci deváté sezóny projektu AzaNoviny Xmagazín A-A. Na hodnocení je ovšem ještě čas, neb zajíci se počítají až po honu, takže se dnes podíváme na to, jaký byl listopad.

Zavařujeme

Na hlavním webu AzaNoviny v rubrice Recepty a vaření vznikla nová kategorie Zavařujeme. Pravda, možná by se pro vznik této kategorie hodil příznačnější měsíc v roce, ale my jsme jednoduše právě v tento čas zjistili, že nám toto kulinářské téma chybí. Ono již v minulosti jsme měli nějaké tipy na zavařování ale neměli jsme k tomu katgorii, tak jsme se tomu více nevěnovali. A ten pravý čas nastal tedy v listopadu, tedy ne moc v pravý čas. Ale jak se říká, lepší někdy, lepší blbě, než vůbec.

 

Zavařujeme - Kategorie rubriky Recepty a vaření na AzaNovináchRedesign AzaNovin

Náš hlavní web doznal i malých dyzajnových proměn. Vrátili jsme starou podobu názvu, která dostala jen nepatrně jiný odstín. Ano, jedná se o úplně prvotní podobu, která se postupem ovšem vytratila, a to dokonce i ze sociálních sítí. Zůstalo to jen v našich banerech. Patrně si vůbec s našim logem či logy budeme do budoucna ještě pohrávat, termín, ke kterému je vše směřováno bude desáté výročí, které nastane 17.června 2025. Takže na to máme ještě jeden a půl roku.

 

AzaNoviny - Hlavička se staronovou podobou názvuDalší změnou bylo zúžení webu, takže již není úplně přes celou šířku stránky. Lehce jsme ztmavili fialové části a také udělali ukotvené menu, které jsme ovšem zprůhlednili, tedy jeho pozadí. Pak už šlo jen o velmi kosmetické a téměř nepostřehnutelné úpravy, takže o nich se námá smysl moc rozepisovat.

Xglosy A-A

Anděl Azazel se v listopadu věnoval na svém blogu XChatu, který přidal po dlouhé době na svůj retrochat nějaké místnosti. Při té příležitosti zhodnotil i celou českou retrochatovou scénu. Suše a jednoduše by se dalo o oněch retrochatech vyslovit jedno jediné slovo: marnost.

Ve dvou dílech se Azazel pak věnoval naopak záležitosti, která frčí, tedy podcastům. A to hlavně českým podcastům na platformě České podcasty. Web prochází taktéž změnou dyzajnovou a přibývají a budou přibývat nové funkcionality.


AzaNoviny
Xmagazín A-A

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)