Seznam stránek

31 ledna 2024

Šablona hlavního webu a 300 sledujících na Pinterestu

Dalo by se začít, že máme dvě zprávy, jednu dobrou a jednu špatnou. Začneme tou špatnou - problémy se šablonou našeho hlavního webu AzaNoviny


Šablona AzaNovin

Od půlky měsíce máme problémy s naší klasickou a dlouhodobou šablonou. Nejprve se aktualizace nenačetla celá a náslené dvě další aktualizace vykazují nějakou kritickou chybu, tudíž tuto šablonu nyní nemůžeme použít a obsah webu jsme přehodili na základní šablonu WordPressu. Tímto se našim čtenářům omlouváme, že stránky jsou jen v základním zobrazení, ač chyba není na naší straně. Doufali jsme, že s dalšími aktualizacemi problém zmizí, ovšem nestalo se tak.

K této situaci nedošlo poprvé, problém šablony jsme zažili již v minulosti, kdy jsme na kratší čas přešli na jinou "magazínovou" šablonu. Po vyřešení problému a návratu k naší klasické šabloně ovšem tato byla z části rozhozena, tudíž jsme měli práci dát vše do původního stavu. Touto cestou nyní jít nechceme, takže buď najdeme nějaké řešení, anebo je v našich úvahách přejít kompletně na jinou šablonu a tím i k trochu jinému dyzajnu našeho webu. Také opět vyvstává otázka, zda-li zůstat u tmavého stylu či přejít na světlý. Čistě z marketingového hlediska je světlá varianta dle průzkumů lépe přijímana čtenáři a s tím je i spojena vyšší návštěvnost. Možná by nakonec byla nejlepší varianta možnost přepínání mezi styly.

Dobrou zprávou při této špatné zprávě je, že během 15 dnů co web AzaNoviny jede pouze na základní šabloně, tak to nemělo zatím vliv na čísla návštěvnosti, na reklamu a defacto na žádné sledované ukazatele, což je fajn. Každopádně věříme, že v dohledné době problém vyřešíme, ať už oním řešením bude jakákoliv námi zvažovaná varianta. Vám, našim čtenářům, samozřejmě děkujeme, že zůstáváte s námi.

300 sledujících na Pinterestu

AzaNoviny na sociální síti Pinterest - Profil - Počet sledujících 300

Ač už firemní profil na sociální síti Pinterst máme osmým rokem, plně aktivní jsme na Pinterestu až pár posledních let. Více si o tom můžete přečíst ZDE. Hlavní náplní je na této sociální síti pinování receptů. Jsme rádi, že nám plynule narůstá počet sledujících. V těchto dnech jsme dosáhli mety 300, když například ještě koncem října minulého roku jich bylo 233.

A to je dobrá zpráva na závěr dnešního blogového článku.AzaNoviny
Xmagazín A-A

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za komentář :)